Świąteczna bajka o małym reniferze, którego marzeniem jest dołączyć do zaprzęgu Świętego Mikołaja. Mikołaj uważa, że Raptusek nie jest jeszcze gotowy, aby zastąpić jednego ze starszych reniferów. Niespodziewanie przed naszym małym bohaterem staje ogromne wyzwanie. URATOWAĆ ŚWIĘTA! Idealna okazja, aby udowodnić Mikołajowi, że się myli!

Świąteczna bajka o małym reniferze

Marzyć to bardzo piękna, ludzka rzecz. Niektóre marzenia pozostają w sferze wyobraźni jak lot na Marsa, bycie władcą małej wysepki na Oceanie Spokojnym. Jednak o niektórych swoich marzeniach warto mówić na głos. Być może ich realizacja jest bardziej możliwa niż się wydaje.

Tak było w przypadku bohatera tej świąteczniej bajki. Młody renifer nie bał się mówić o swoim marzeniu. Inaczej Mikołaj nigdy by się nie dowiedział, że Raptusek chce dołączyć do zaprzęgu. Nigdy nie dałby mu szansy się wykazać.

Czy nie podobnie jest z dziećmi? To co dla malucha może być marzeniem, okazuje się czymś realnym do spełnienia z pomocą rodziców. Dlatego zachęcam dzisiaj wszystkich do mówienia o swoich marzeniach!

Comments are closed.