Jesień to nie jest ulubiona pora roku bohatera dzisiejszej bajki. Lutek nie znosi nosić czapeczki, szalika i innych ciepłych ubrań. Kiedy tylko nadarza się okazja zdejmuje je i rzuca na ziemię. Kto inny jak nie magiczny liść o niespotykanej mocy może przemówić chłopcu do rozsądku?

Chcesz posłuchać CAŁEJ bajki? 🧚‍♀️

Wszystkie bajki dostępne są w progu 15 zł na moim profilu Patronite. Posłuchasz ich w wygodnej aplikacji na Twój telefon. Włączasz kiedy chcesz i gdzie chcesz.

SŁUCHAM DALEJ >>

Bajki to za mało? Dźwiękowe QUIZY, dedykacja dla dziecka, dyplom podzękowania, reklama w bajce. Sprawdź wszystkie możliwe opcje wsparcia mojej działalności.

Bajka o ubieraniu się ciepło

Prawdziwe problemy mogą się zacząć jesienią i zimą kiedy dziecko nie chce się ubierać ciepło. Bez odpowiedniej odzieży przeziębienie gwarantowane. Zakładanie kolejnych warstw ubrań staje się przyczyną awantur? W dodatku czas goni do żłobka, przedszkola, lub pracy.

Być może mój zaczarowany liść pomoże zrozumieć dlaczego ciepły ubiór jest ważny. Dziecko usłyszy, że również zwierzątka przygotowują się na przyjście zimniejszych dni. Taka bajka to dobra przypominajka podczas zmagań z ubiorem.

Comments are closed.